AKO TO FUNGUJE
košík

1. Vyskladaj si svoj nákup

Ponuka produktov sa delí na tri časti:
A) Aktuálne dostupná ponuka
B) Produkty na objednávku
C) Sezónna ponuka

doručenie miesto

2. Kde a ako doručujeme

Naše farmárske produkty doručujeme pravidelne každý týždeň v uvedených mestách a to následovne:
ŠTVRTOK – Košice, Prešov
PIATOK – Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad
Ojedinele – po dohode alebo väčšom odbere je možné doručenie  produktov aj v  iných mestách.

doruč

3. Doprava - cenník

A) Hodnota objednávky do 30,0 €, vrátane – príplatok + 3,0 € kuriér.
Doručujeme na adresu uvedenú v objednávke.
Príplatok sa počíta automaticky pri zadaní objednávky.
B) Odberné miesto: 
po dohode
C) Hodnota objednávky nad 30€
Doručenie bez príplatku kuriér.

!!! KOMUNIKÁCIA PRED A POČAS DORUČOVANIA !!!

Po prijatí objednávky Vám e-mailom potvrdíme doručenie v daný rozvozový deň

Rozvozy majú pohyblivý pracovný čas

V deň rozvozu Vám bude odoslaná potvrdzujúca SMS o rozvoze v daný deň zmenu adresy pre doručenie a taktiež zmenu kontaktnej osoby prosíme nahlásiť jeden až dva pracovné dni vopred pred rozvozom !

! PROSBA ! obmedzte prosím Vás komunikáciu počas rozvozu len na ozaj dôležité otázky , nakoľko šofér nie vždy môže vybaviť Váš hovor.

Rozvozy realizujeme priamo na adresu alebo na vopred dohodnuté odberné miesto výlučne chladiarenským autom. Táto unikátna ONLINE služba je zabezpečovaná vyškolenými pracovníkmi pod dohľadom veterinárnej a potravinovej správy. Ide o PRVÝ REGISTROVANÝ FARMÁRSKY E-SHOP svojho druhu vo Vašom kraji !

ĎAKUJEME že ste, že sa na o nás našu službu, našich farmárov zaujímate

POZNÁMKY

Za našou celkovou ponukou produktov stojí viac než 19 overených farmárov.
Všetkých farmárov poznáme osobne a osobne ich aj často navštevujeme a tým pre Vás zabezpečujeme pravidelné námatkové kontroly ich prác! To v praxi znamená : kontrola krmiva, spôsob chovu a následne porážania, čistota, hygiena, certifikáty a pod.

Ponúkame Vám výlučne OVERENÝCH farmárov, ktorí sú registrovaný a tým sú pod neustálym veterinárnym dohľadom !
Všetky produkty sú vyrábané výlučne na objednávku. To znamená, že všetko dodávame ZARUČENE čerstvé priamo z farmy až domov

! OBJEDNÁVKY uzatvárame vždy PONDELOK !

INFO k ponuke a jej rozdeleniu :
Objednávať je možné zo všetkých hlavných kategórií na web-stránke.
Aktuálne dostupná ponuka slúži ako pomôcka – návod – prehľad produktov, ktoré sú dostupné v pravidelných týždenných rozvozoch.
Sledujte prosím Vás informácie o dostupnosti pri jednotlivých druhoch produktoch.
Viac info Vám radi poskytne zaškolený pracovník na čísle : 0908 535 037

Čo o nás povedali

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za super dokonalé a bezchybné doručenie medovicových medov poštou Presvedčila som sa, že vám úprimne záleží na spokojnosti zákazníkov Prajem vám veľa takto spokojných zákazníkov

Dnes som využila prvýkrát Magamu a som veľmi spokojná. kúpili sme si jabĺčka a vajicka. Dcérky hneď zjedli úžasne chutné šťavnaté jabĺčko a na večeru si pýtali prazenicu-tu som ani neochutnala,lebo im chutila veľmi! Ďakujem za super komunikáciu a ochotu a ústretovosť pri dorucovani tovaru. Určite odporúčam aj ďalším záujemcov,aj ja ešte urcite nákupim.

Dnes som využila prvýkrát Magamu a som veľmi spokojná. kúpili sme si jabĺčka a vajicka. Dcérky hneď zjedli úžasne chutné šťavnaté jabĺčko a na večeru si pýtali prazenicu-tu som ani neochutnala,lebo im chutila veľmi! Ďakujem za super komunikáciu a ochotu a ústretovosť pri dorucovani tovaru. Určite odporúčam aj ďalším záujemcov,aj ja ešte urcite nákupim.

Ľudský prístup, dodanie až domov, perfektné, že niekto sa venuje takejto práci, aby sme my mali domáce a kvalitné produkty. Nie je to dnes určite jednoduché. Držím prsty, aby sa darilo a odporúčam všetkým, skúsite a uvidíte. Za seba a celú rodinu ďakujem

Už viackrát som nakupovala od pani Gabiky. Je veľmi milá, ochotná a dodáva perfektné veci. Domáce sliepky a polievka z nich-jednoducho som sa vrátila do detstva-nebíčko v papuľke. To sa nedá ani porovnať s tým, čo kúpime v bežnom obchode. Aj ovocie som si objednala, všetko počistené, minimálny odpad. Pirohy nemajú chybu, med – to ani nebudem komentovať. Proste SUPER  Vrele odporúčam